Články za rok 2019 | RSS


Nejste přihlášen(-a)

pozvanka

2019-07-12 (lojza)

více >>>

PPM: MFF - EXBATS 1:17

2019-06-25 (vysledky)

více >>>

PPM: MFF - Kotlářka 11:1

2019-06-18 (vysledky)

V solidní sestavě se opíráme do mladých z Kotlářky hned v první směně: díky trpělivosti na pálce otočíme lineup a připisujeme si hned šest bodů. V poli se naštěstí daří, a tedy ani občasný hit nevadí. Ve dvojce Svaty zařizuje další body tříbodovým opposite homerunem a pak už pálkařsky usínáme. Pole stále drží, čestný bod Kotlářky dostáváme po prohozu trojky. I když na pálce naše soustředění na konci trochu opadlo, tak v poklidu zápas dovedeme do rozdílu.

více >>>

PPM: MFF - Příbram 7:5

2019-06-16 (vysledky)

více >>>

PPM: Příbram - MFF 15:5

2019-06-16 (vysledky)

více >>>

Mistrovství světa 2019

2019-06-12 (pepan)Naprostý vrchol pro český softball; poprvé v historii hostí mistrovství světa v softballu mužů evropská země – Česká republika. Šestnáctý šampionát; souboj nejlepších pálkařů planety a nejrychlejších nadhazovačů světa zavítá do Prahy a Havlíčkova Brodu. Šestnáct týmů, které prošly kvalifikací, se střetnou v srdci Evropy. Češi se jako desetinásobní držitelé evropského zlata postaví obhájcům titulu z Nového Zélandu, stříbrné Austrálii i silné Kanadě, Argentině či Japonsku.

Mistrovství světa se bude konat v termínu 13. – 23. 6. 2019 na dvou místech v České republice.

Svoboda Park – Dolákova 555, Praha 8 (13. – 23. 6.)
Hippos Arena – Ledečská 3028, Havlíčkův Brod (14. – 21. 6.)

Officiální stránky MS

více >>>

PPM: MFF - Fulleros 4:9

2019-06-11 (vysledky)

Prvních několik směn se přetahujeme: chvíli vedeme my, chvíli soupeři. V šesté směně tečeme o dva body; v sedmičce nám obrana povoluje a soupeři bodově odskakují z dosahu. V takto těsném zápase rozhodují drobnosti, a v těch jsme dnes jednoduše nebyli lepší.

více >>>

PPM: MFF - Býčí Žlázy 10:0

2019-05-28 (vysledky)

Díky trpělivosti na pálce hned v první směně dovalíme čtyři body. Soupeři se naštěstí rozjíždějí pomaleji, Narcisovi se celkem vede a tak se střídají strikeouty a auty v poli. V další směně přidáváme další čtyři body po sérii odpalů, pak trochu polevujeme, ale stejně zápas končí jednoznačně v pětce rozdílem. Tohle vítězství jsme potřebovali!

více >>>

PPM: MFF - Pikes 4:12

2019-05-21 (vysledky)

Scházíme se na poslední chvíli, jako tradičně v devíti. První tři směny držíme vyrovnané skóre. Na ne moc svižné nadhozy soupeřova pitchera se nám nedaří rozumně odpovídat, posíláme příliš balonů do vzduchu, a sem tam se ukáže strikeout. Od čtyřky v poli propadáme: Narcis dovoluje nějaké mety zdarma a v poli si snad každý střihneme nějaký error. Tedy, po zásluze odcházíme poraženi od soupeře, kterého jsme doma měli porazit, jestli chceme prokázat příslušnost v pražském přeboru.

více >>>

PPM: Spectrum B - MFF 15:2

2019-05-17 (vysledky)

více >>>

PPM: MFF - Tempo B 1:8

2019-04-30 (vysledky)

Prvních pár směn mají navrch obrany: na Brábův svižný nadhoz si to motáme. Nejspíš Brába nedostává v áčku tolik prostoru kvůli zahraniční posile. Ve čtyřce přece jen soupeři začínají pálit a získávají pomalu navrch. Na sedmičku střídá Narcise na prkně Lojza a směnu zakončuje bez větších potíží. Náš čestný bod zajišťuje Svaty způsobem SOPB s trojmetovým přehozem jedničky + trefení příhozem při agresivním výběhu z trojky. Marně pátrám v paměti po nějakém našem odpalu :-|.

více >>>

PPM: Kotlářka - MFF 7:0

2019-04-26 (vysledky)

více >>>

PPM: EXBATS - MFF 7:3

2019-04-15 (vysledky)

V Radotíně se scházíme se v menším než žádoucím počtu, takže počty musíme řešit - řekněme - nouzově. Hned v první směně nasypeme soupeři po odpalech tři body. Útok pak zamrzá a tedy se dostávají na řadu soupeři: Narcis na prkně sice jakžtakž drží, ale občas se domácím odpal povede a v poli také nejsme bezchybní. Na dobře umísťovaný soupeřův nadhoz se nám pálit nedaří, ani ulejvky nějak nefungují, tak soupeři brzy zaslouženě otáčí a zápas v klidu dovedou do výhry. Jen škoda autu na domácí metě po Holubčákově dlouhém odpalu do pravého pole, který měl k poctivému homerunu jen pár metrů. Vůbec Holubčák ukázal, že se soft ani po letech nezapomíná :-)

více >>>

PPM: Fulleros - MFF 18:10

2019-04-10 (vysledky)

Na první zápas se scházíme v jedenácti lidech. Ze začátku pole Svatyho na prkně moc nepodrží, tedy brzy tečeme. Na Mikšu se ovšem brzy prosazujeme a tak nutíme soupeře střídat. Fulleros ve tlaku na pálce nepolevují, zato u nás se přísun bodů zpomaluje. Rozhodčí kuriózně v pětce zjišťuje, že házíme z holčičího prkna, a přesouvá nás do správných mezí. Chceme si užít zápas až do konce, tak kolem desáté večer zajišťujeme, že se bude hrát i sedmička. Jako bychom přes zimu nic nezapomněli.

více >>>

© 2003-2019, RSS