Články za rok 2019 | RSS


Nejste přihlášen(-a)

PPM: Spectrum B - MFF 15:2

2019-05-17 (vysledky)

více >>>

PPM: MFF - Tempo B 1:8

2019-04-30 (vysledky)

Prvních pár směn mají navrch obrany: na Brábův svižný nadhoz si to motáme. Nejspíš Brába nedostává v áčku tolik prostoru kvůli zahraniční posile. Ve čtyřce přece jen soupeři začínají pálit a získávají pomalu navrch. Na sedmičku střídá Narcise na prkně Lojza a směnu zakončuje bez větších potíží. Náš čestný bod zajišťuje Svaty způsobem SOPB s trojmetovým přehozem jedničky + trefení příhozem při agresivním výběhu z trojky. Marně pátrám v paměti po nějakém našem odpalu :-|.

více >>>

PPM: Kotlářka - MFF 7:0

2019-04-26 (vysledky)

více >>>

PPM: EXBATS - MFF 7:3

2019-04-15 (vysledky)

V Radotíně se scházíme se v menším než žádoucím počtu, takže počty musíme řešit - řekněme - nouzově. Hned v první směně nasypeme soupeři po odpalech tři body. Útok pak zamrzá a tedy se dostávají na řadu soupeři: Narcis na prkně sice jakžtakž drží, ale občas se domácím odpal povede a v poli také nejsme bezchybní. Na dobře umísťovaný soupeřův nadhoz se nám pálit nedaří, ani ulejvky nějak nefungují, tak soupeři brzy zaslouženě otáčí a zápas v klidu dovedou do výhry. Jen škoda autu na domácí metě po Holubčákově dlouhém odpalu do pravého pole, který měl k poctivému homerunu jen pár metrů. Vůbec Holubčák ukázal, že se soft ani po letech nezapomíná :-)

více >>>

PPM: Fulleros - MFF 18:10

2019-04-10 (vysledky)

Na první zápas se scházíme v jedenácti lidech. Ze začátku pole Svatyho na prkně moc nepodrží, tedy brzy tečeme. Na Mikšu se ovšem brzy prosazujeme a tak nutíme soupeře střídat. Fulleros ve tlaku na pálce nepolevují, zato u nás se přísun bodů zpomaluje. Rozhodčí kuriózně v pětce zjišťuje, že házíme z holčičího prkna, a přesouvá nás do správných mezí. Chceme si užít zápas až do konce, tak kolem desáté večer zajišťujeme, že se bude hrát i sedmička. Jako bychom přes zimu nic nezapomněli.

více >>>

Mistrovství světa 2019

2019-01-24 (pepan)Naprostý vrchol pro český softball; poprvé v historii hostí mistrovství světa v softballu mužů evropská země – Česká republika. Šestnáctý šampionát; souboj nejlepších pálkařů planety a nejrychlejších nadhazovačů světa zavítá do Prahy a Havlíčkova Brodu. Šestnáct týmů, které prošly kvalifikací, se střetnou v srdci Evropy. Češi se jako desetinásobní držitelé evropského zlata postaví obhájcům titulu z Nového Zélandu, stříbrné Austrálii i silné Kanadě, Argentině či Japonsku.

Mistrovství světa se bude konat v termínu 13. – 23. 6. 2019 na dvou místech v České republice.

Svoboda Park – Dolákova 555, Praha 8 (13. – 23. 6.)
Hippos Arena – Ledečská 3028, Havlíčkův Brod (14. – 21. 6.)

Officiální stránky MS

více >>>

© 2003-2019, RSS